• Wpisów: 299
  • Średnio co: 7 dni
  • Ostatni wpis: 2 lata temu, 21:41
  • Licznik odwiedzin: 31 471 / 2381 dni
 
zuzanetta
 
Susannah ♥: Mini poradnik dla każdej kobiety

“ Feel sexy , be sexy.”
Każdej z nas podoba się zainteresowanie mężczyzn nasza osobą. Jeśli spodobasz się facetowi , jest w stanie zrobić dla Ciebie naprawdę wiele , a to podoba nam się najbardziej.
Kobieta ma w sobie wrodzony wdzięk , seksapil oraz zdolności manipulacyjne , które w odpowiednim czasie potrafią się włączyć. I wcale nie musimy się przed tym bronić , wręcz przeciwnie - wykorzystujmy to ! Bez żadnych wyrzutów sumienia ;)
Życie bywa okrutne , nie ma co się oszukiwać , i jeśli chodzi o sprawy damsko-męskie , to każda z nas spotka na swojej drodze niejednego łajdaka.
Niektórzy chcą nas po prostu wykorzystać , ale trzeba przyznać że niektóre z pań mają dokładnie ten sam cel co do płci przeciwnej.
Jeżeli obydwie strony są szczere co do swoich intencji , nie ukrywają ich i wspólnie się na coś zgadzają , to sytuacja jest w porządku.
Ale co kiedy jedna ze stron oszukuje , tylko po to żeby uzyskać coś podstępem , a potem nigdy więcej się nie odzywać lub tylko dla swoich korzyści ?
Wtedy możemy to nazwać podłością , niedojrzałością , zakłamaniem. Czujemy się wykorzystani , czasami tracimy szacunek do siebie samych , tylko dlatego , że jakiś dupek/jakaś idiotka stanęli na naszej drodze. To BŁĄD !
Nie jesteśmy winni , i nie możemy skreślać wszystkich przez osoby z przeszłości. Nie każdy jest taki sam i nie każdy chce tego samego , ale wraz z wiekiem i doświadczeniem należy zdawać sobie sprawę, że nie ma ideałów a życie umie nas niezle skopać.
Dziewczyny , kobiety - podnieście głowę do góry , szanujcie siebie i wymagajcie tego od innych , nie wstydzcie się , to wasze prawo.
Można sobie pozwolić na flirt , na taniec , na pocałunek , na różne rzeczy w zależności od wieku , i nie oznacza to , że zachowujemy się nieodpowiednio.
Każdy z nas posiada zmysły , w każdym z nas krąży krew , i jesteśmy tylko ludzmi ;)

1. Nie odkrywaj od razu wszystkich kart , faceci lubią tą tajemniczość u kobiet , uwielbiają odkrywać.
2. Szczery uśmiech - nie bój się uśmiechać , śmiać.
Poczucie humoru , piękny uśmiech - to działa na faceta na pewno o wiele bardziej niż narzekania i nadąsana mina :)
3. " Bo we mnie jest seks" - każda kobieta jest piękna i ma w sobie "to coś". Pozbądz się kompleksów - tak naprawdę ty sama oceniasz się najsurowiej.
Czuj się seksownie , atrakcyjnie , pięknie.
Bo to płynie z zewnątrz , nie ważne czy jesteś ubrana w worek , w piżamę , czy w nic , czy właśnie wyszłaś spod prysznica , czy skończyłaś ćwiczyć , albo czy wyskoczyła Ci kilka pryszczy - "Feel sexy , be sexy."
4. Zapomnij o przeklinaniu - wulgarne dziewczyny nie robią wrażenia , chyba że chodzi Ci o skutek odwrotny.
5. Nie musisz być superpopularna , odważna , wygadana czy przebojowa - faceci tak naprawdę lubią nieśmiałe dziewczyny.
6. Nie będziesz idealna i nie znajdziesz idealnego partnera. Nawet nie próbuj. Zaakceptuj to.
Niedoskonałości też potrafią być seksowne.


"Nawet nieudaną próbę flirtu najlepiej jest traktować jako nowe doświadczenie, które pomaga budować pewność siebie. Otwierając się na innych, odkrywasz również swoją osobowość. Pamiętaj, że poczucie niewykorzystanej szansy może być dotkliwsze, niż strach przed zrobieniem pierwszego kroku.

Mając świadomość, że trening czyni mistrza, a flirtowania można się nauczyć, nie pozostaje nic innego, jak po prostu flirtować !

Rhye-Woman-Cover.jpg

Nie możesz dodać komentarza.